Zarejestruj się  

Daddy22

Imie: Gracjan
Nick: Daddy22
Ilość godzin*min.70*:72
Ile dziennie możesz poświęcić na gre na serwerze:2-3
Znajomość ortografii (1-10):9
Znajomość komend (1-10):10
Data ostatniego podania: Brak
Czy znasz PAWN'o?*Odpowiedź nie wpływa na podanie*: Nie
Napisz coś o sobie *3 Zdania złożone*: Witam, nazywam się Gracjan. Moje miasto rodzinne to Trzebinia. W sampa gram od 2017 roku. Jestem otwarty ale też stanowczym graczem. 
Czy mógłbyś wesprzeć serwer dowolną kwotą *Nie wpływa na podanie*: Czasami 
Dlaczego właśnie Ty?*3 Zdania złożone*: Ponieważ znam większość komend serwera. Aktywnie spędzam czas na graniu i promowaniu serwera. Jestem wybrańcem.  
Czy miałeś już admina w SA-MP? Jeżeli tak to gdzie *Nazwy Serwera i stanowiska*: Nie
Kontakt do Ciebie(GG/STEAM/E-mail
Facebook*Nie wymagany*): 74322811/pulkownk17/gkozow43@gmail.com/Gracjan Oliwia Gracuś

Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru?: drive-by zabicie gracza poprzez rozjechanie autem a drive-thru zabicie gracza z motoru 

Widzisz że gracz zaczyna pływać w powietrzu, co robisz?: /spec id, screenshot, /ban id 60 taryfikator pt 5
Gracz x zaczyna obrażać innych graczy bez powodu, co robisz?: upomnienie, /mute id 120 i wedle taryfikatora
Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?: jak wyżej
Podaj sposób sprawdzenia podejrzenia o God Modę, w krokach: /spec id, /explode id w spamie do 3-5 razy, jeśli poziom hp nie spada /ban id 60 taryfikator pkt 5 
Czy zapoznałeś się z Regulaminami Serwera, Admina?: Tak
Kiedy użyjesz miniguna, a kiedy komend na graczu aby go uspokoić?
Miniguna: Nigdy
Komend: Za każdym razem, gdy gracz obraża innych, wyłudza konto premium i łamie zasady obowiązujące serwera. /mute do 120s, potem wam, kick, a jak to nie podziała ban 1 dzień.

''Jaka jest różnica między drive-by a drive-thru?: drive-by zabicie gracza przez rozjechanie autem a drive-thru zabicie gracza z motoru" - drive-by - strzelanie z pojazdu do gracza, drive-thru - przejechanie gracza pojazdem;
''Widzisz, że gracz zaczyna pływać w powietrzu, co robisz ?: /spec id, screenshot, /ban id 60 taryfikator pt 5'' - według pkt 5 taryfikatora, ban będzie na 20 dni;
''Gracz x wyzywa członków rodziny innych graczy/adminów, co robisz?: jak wyżej'' - w tym przypadku jest inaczej: mute (250sek), kick/ban (1dzień);
''Podaj sposób sprawdzenia podejrzenia o God Modę, w krokach: /spec id, explode id w spamie do 3-5 razy, jeśli poziom hp nie spada /ban id 60 taryfikator pkt 5'' - tutaj też będzie ban na 20 dni;

W podaniu jest kilka błędów. Przeczytaj ponownie taryfikator aby nie popełniać ich w przyszłości. 

Pozostała część podania jest w porządku. Dostosowałeś się do wzoru. Jestem na TAK. Na okres próbny do 19.12.2021r. otrzymasz rangę Moderatora. Hasło do służby zostanie wysłane w przeciągu 15 minut w wiadomości prywatnej discord. 
W razie jakichkolwiek problemów lub pytań pisz śmiało do każdego z Administracji.
Życzymy miłego Adminowania  Angel
Serdecznie Pozdrawiam 

///Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości