Zarejestruj się  

Podanie TMast / Master[S]

Imię: Daniel
Nick: TMast ( na tym nicku będę również grał )
Ilość godzin: Jezeli chodzi o granie na serwie, to początki od przerwy około 9 letniej, więc godzin nie określę 
Ile dziennie możesz poświęcić na grę na serwerze:  codziennie około 5/6h. Ponieważ praca nie koliduje z czasem na który mogę poświęcić na grę
Znajomość ortografii: Myślę,że 9.5/10  Wink
Znajomość komend: 9/10 sporo komend pamietam z lat młodszych i właściwie ze swojego serwera. Chociaż sporo poszły w nie pamięć  Wink kwestia przejrzenia i przypomienia
Data ostatniego podania:  Hm 2013/14/15  coś w tych latach grałem. Od tamtego czasu,to pierwsze podanie.
Czy znasz PAWN'o:  Pewnie. Z lat właśnie jak w/w robiłem mapy, skrypty, i obiekty do map. Jeden ze skryptów - mianowicie bazy dla graczy jest zamieszczony na p
stronie - Chonikuj. Mam możliwość udostępnienie skryptu i przetestowania z Waszej strony
Napisz coś o sobie: Daniel,23l, trener personalny, praca - silownia, zainteresowania muzyka, sport, gry głównie cała seria GTA, kryptowaluty  Wink
Kontakt: fb oczywiście mogę podać na PV
Również insta, snap
Dlaczego chcesz zostać adminem:  Mianowicie to fajnie wrócić do czasów młodszych, moć zrobić coś dla ludzi, dla ich rozrywki, przy czym samemu robić coś co kiedyś się bardzo uwielbialo godziny na serwerze i spędzanie czasu na GTA  Big Grin ,zarówno mogę wspomóc serwer, pomoc wam w grafice, gdzie również tym się interesowałem - fakt odrobine mniej niż skrypty i mapy,ale jednak w jakimś malym stopniu
Widzisz,że gracz zaczyna pływać w powietrzu co robisz? Kiedys byl ban na 30 dni. Wiec teraz ban na 15-20 dni w zupełności wystarczy.
Gracz x zaczyna wyzywać członków rodziny innych graczy/adminów co robisz?: mute 250 sekund lub kick na 1 dzień,a jeśli nie pomoże,to ban na 1 dzień
Gracz x wyzywa innych graczy bez powodu, co robisz?: Na pewno staram się uspokoić, a jeżeli to nie pomoże wtedy  mute, a następnym krokiem będzie warn
Czy zapoznałaś się z regulaminem Serwera,Admina?: Pewnie
Kiedy użyjesz komendy,a kiedy miniguna na graczu aby go uspokoić?
Minigun: Nie używałem nigdy wobec graczy będąc Adaminem, czy H@, i wiem, że się tego nie robi - więc nigdy. Używanie miniguna jest Moim zdaniem nie fair wobec gracza
Komend: Gdy Gracz nie zastosował się do regulaminu serwera , jego zachowanie jest nie odpowiednie,co do drugiej osoby ( gracza ).

Podanie uzupełnione prawidłowo. Jestem na TAK. Damy ci szansę na okres próbny do 31.08.2021r. Na razie otrzymasz Moderatora. Jeżeli przez ten okres czasu opinia będzie o Tobie pozytywna otrzymasz wyższą rangę. Hasło do służby zostanie wysłane w wiadomości prywatnej discord w przeciągu 15 min. 
W razie problemów lub pytań pisz śmiało do każdego z Administracji. 
Życzymy miłego Adminowania  Angel
Serdecznie Pozdrawiam

///Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości